top of page

KAMIL & SIMONA

wedding photographers

Jsme Kamil a Simona a již 8 let fotíme svatby společně.

Věříme, že práce ve dvojici nám dává skvělou možnost, jak zvýšit kvalitu fotografií, zachytit co nejvíce důležitých momentů a emocí

a v neposlední řadě také nabídnout dva rozdílné, ale doplňující se pohledy.

Kromě svatební fotografie se Kamil věnuje hlavně fotografii produktové a architektuře. Simona je v mimo víkendovém čase převážně rodinnou fotografkou a většinu volných chvil tráví realizací svých vlastních projektů v portrétní fotografii. To vše se snažíme využít ve svatební fotografii. Milujeme reportážní styl, nicméně stejnou váhu přikládáme portrétům Vás dvou. Důležitá je pro nás samozřejmě také vizuální stránka našich fotek. Dramatičtější kompozice, výrazné barvy, dynamika a kontrast, to vše můžeme označit jako náš charakteristický osobní styl.

Jak pracujeme?

Svatební fotograf Praha Brno

Protože jsme dva, hned od ranních příprav se snažíme zachytit co nejvíce dění kolem... právě i ty momenty, u kterých sami nemůžete být. Kamil fotí setkání rodiny a přátel, ženichovy přípravy a výzdobu obřadu. Simona tráví čas s nevěstou, rodinou a kamarádkami a tento čas využívá i na zhotovení kreativních portrétů nevěsty v průběhu jejích příprav. Během obřadu se jeden z nás snaží zachytit emoce nejbližších a druhý je "oficiálním" fotografem obřadu. Zajímavé jsou i dva rozdílné pohledy na tutéž situaci. Po celý den jsme Vám nablízku, ale jsme rádi, když o nás moc nevíte :)

Svatební fotograf Praha

Jak probíhá portrétní focení, i když jej nemáte moc v oblibě?:)

Jak probíhá portrétní focení, i když jej nemáte moc v oblibě?:)

Jak jsme již zmínili, rádi fotíme portréty Vás dvou, ale v jistém slova smyslu je nepovažujeme za nejdůležitější. Mnohem podstatnější jsou právě ony jedinečné okamžiky, které se nemohou a nebudou opakovat. Z tohoto důvodu upřednostňujeme svatební reportáž a samotnému portrétnímu focení většinou nevyhrazujeme více než 1,5 hodiny času. Vaši hosté za Vámi kolikrát urazili dlouhou cestu a nás osobně těší, že můžete svůj svatební den trávit hlavně s nimi. Každopádně je pro nás důležité Vaše přání a tomu se podřídíme. Díky našim zkušenostem máme pro Vás i pár "doporučení" :)?


Focení můžeme rozdělit na dvě části, a to před obřadem nebo hned po něm, ve velmi blízkém okolí nebo přímo v místě svatby. Pokud nám počasí bude přát a měli bychom štěstí na krásné večerní světlo, je ideální hlavní focení směřovat právě na tuto dobu. V  případě, že nemáte kameramana, 45-60 minut je na dané focení dostačující. Přivítáme také, když nám v průběhu Vašich svatebních příprav pošlete pár fotografií zajímavých, Vám blízkých lokalit, abychom měli předběžnou představu, kde fotit.

wedding photographer Prague

A co když hlásí kupu štěstí v podobě deště?

focení svtby cena

 

Ano, samozřejmě nejde o ideální podmínky, ale náladu si určitě nebudeme kazit. Rozdělení svatebního focení do dvou částí umožňuje výběr hlavního focení podle aktuální předpovědi. Fotogenická jsou třeba  velká okna s kapkami deště nebo stará auta, ale zcela postačí místo, kam dopadá hezké světlo. Doporučujeme také průhledný nebo velmi barevný deštník.

Pokud nemáte celodenní asistenci vizážistky, je dobré mít pudr a rtěnku. Hodí se i pohodlné botky, protože u nás nikdy nevíte, jaký strom nebo skála budou nesmírně fotogenické :)

svatební focení

Co když nám na focení nevyjde čas nebo nám okolnosti nebudou přát?

 

 

 

Je možné se domluvit i na posvatebním focení. Protože se nejedná o svatební den, můžeme plánovat podle počasí a zaměřit se na ty nejlepší podmínky a lokality. Detaily jsou uvedeny v ceníku.

wedding photographer Prague

Jak je to se zálohou, doplatkem a odevzdáním fotografií

Nejdříve Vás požádáme o zaslání zálohy ve výši 5000 Kč na domluvený bankovní účet. Jedná se o rezervační poplatek Vámi požadovaného termínu. Zbývající částku hradíte poté, co od nás obdržíte upravené fotografie ve webovém rozlišení. Ihned po připsání platby Vám pak zašleme tiskové rozlišení fotografií. Doba zpracování je v rozmezí 3-6 týdnů v závislosti na aktuální situaci. Máme rádi i černobílé fotografie, které dokáží umocnit atmosféru, takže ve svém albu najdete mix barvy a čb podle toho, která varianta fotce více sluší.

svatební fotograf

Pokud se Vám naše fotky líbí a přáli byste si, abychom se stali součástí Vašeho velkého dne, určitě budeme rádi, když nám prostřednictvím e-mailu zašlete více informací. Napište nám, kdy a kde se Vaše svatba bude konat, kolik hostů plánujete a v jakém stylu byste ji chtěli mít. A v neposlední řadě, odkud jste se o nás dozvěděli :)

Moc děkujeme!

KAMIL & SIMONA

VÍCE Z NAŠÍ GALERIE 

bottom of page